Accelerate Performance – aģentūru pasākums Dublinā 2. diena

Accelerate Performance – aģentūru pasākums Dublinā 2. diena

DMG 10.04.2014 | ,

Pēc veiksmīgi aizvadītā pirmās dienas noslēguma Guinness alus darītavā, otrā diena Accelerate Performance [email protected] aizritēja vairākās stundu garās sesijās par dažādām tēmām – stratēģijām, kas balstītas uz auditoriju, kvalitātes rādītāja mītiem, Doubliclick platformu un mūs tik ļoti interesējošā Youtube iespējām, ko organizēja Latvijas Google komanda.

Jānis Elsts, Digital Marketing Group vadītājs īsumā atklāj: “Lai arī lielākā daļa tēmu, secinājumu un ieteikumu bija zināmi, tomēr zināšanu atsvaidzināšana un palūkošanās no cita rakursa noteikti bija liels ieguvums. Šādi pasākumi vienmēr iedvesmo iet tālāk, lekt augstāk un sasniegt vairāk. Man ir liels prieks, ka varējām šeit būt kopā ar citu valstu aģentūru pārstāvjiem, draudzīgi pavadīt laiku kopā ar Latvijas un Igaunijas pārstāvjiem un prātā ģenerēt jaunas idejas.”

Tāpat esot bijis ļoti interesanti aplūkot The Foundry – biznesa un inovāciju centru, ko Google atklāja pagājušā gada nogalē, un kur šogad noritēja aģentūru pasākums.

Gaidām atgriežamies mūsu komandas biedrus, lai smeltos iedvesmu un, kā Jānis minēja, ietu tālāk un piedāvātu mūsu klientiem arvien jaunas un radošas idejas efektīvu interneta kampaņu veidošanā.

dub1-1

dub2

Sākam?

Tev ir projekts, kuram noderētu digitālās ķīmijas pieskāriens? Pastāsti par to un piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakies konsultācijai