Digitālā mārketinga elementi

Mēs ticam, ka ikvienam uzņēmumam iespējams atrast savu ideālo digitālo formulu. Mūsu pieredze un jūsu stāsts radīs perfektu kombināciju jūsu uzņēmuma digitālai klātbūtnei. Mūsu mērķis ir būt jūsu digitālajiem partneriem, kas palīdzēs jums nopelnīt vairāk!

Google AdWords Search

Pavisam vienkārši! Jūsu mērķis - būt tur, kur jūs meklē. Mūsu mērķis - iepazīt jūsu mērķa klientu, noķerto to un nogādāt līdz jums. Lai arī digitālā pasaule un mārketinga iespējas plūst un mainās, mūsu pārliecība ir, ka Google Search ir pārbaudīta vērtība, kas strādā izcili, ja pie tās ķeras savas nozares labākie speciālisti.

Uzzini vairāk

Google Display Network

Jūsu klienti tīmeklī pavada arvien vairāk laika, turklāt - ne tikai dažādās lapās, bet arī simtiem dažādās aplikācijās. Brīžos, kad nepieciešams sasniegt plašāku pūli vai spodrināt zīmola spalvas, mēs darbinām iekšā Google Display Network reklāmas kampaņas.

Uzzini vairāk

YouTube Ads

Skaitļi runā paši par sevi - pasaulē ik mēnesi Youtube tiek noskatīti 6 miljardi stundu video, Latvijā 59% iedzīvotāju vecumā virs 16 gadiem ir sasniedzami YouTube. Vai ir vēl kādas šaubas par šī reklāmas kanāla nozīmīgumu?

Uzzini vairāk

Mobile Ads

Pasaulē ziņo, ka mobilais ekrāns vairs nav otrais vai trešais, bet gan pirmais. T.i. - viedtālruņu pārdošanas apjomi un interneta lietošana no mobilajām ierīcēm ir pārsitusi datorus. Jūsu klienti lieto mobilās ierīces visas dienas garumā. Mēs, savukārt, iesakām veidot reklāmas, kas īpaši pielāgotas mobilajām ierīcēm un noķert skrejošo klientu arī uz ielas!

Uzzini vairāk

Yandex

Yandex.ru ir populārākā meklēšanas sistēma Krievijā, tāpēc uzņēmumiem, kuru mērķa tirgus ir Krievija un NVS valstis, iesakām aptvert to auditoriju, kas sev interesējošo meklē tieši Yandex meklētājā kā arī ievietot reklāmas citās lapās.

Uzzini vairāk

Facebook Ads

Pēdējās ziņas vēsta, ka Facebook ir kļuvis par Latvijas populārāko sociālo tīklu. Izvēloties dažādus parametrus, iespējams parādīt reklāmu ļoti specifiskai FB auditorijai. Mēs esam par kvalitatīvu reklāmu īstajiem cilvēkiem, tāpēc auditorijas atlasei pievēršam ļoti rūpīgu vērību.

Uzzini vairāk

Remarketing

Ticiet - gudri plānotā atkārtotā mārketingā ir spēks! Uzrunājiet atkārtoti to cilvēku daļu, kas ir apmeklējuši jūsu mājaslapu, bet nav veikuši vēlamās darbības. Mūsu speciālisti ir izveidojuši tādas remārketinga stratēģijas, kādas citiem pat prātā neienāktu!

Uzzini vairāk

Google Analytics

Kā mēs mīlam teikt - mērīt, mērīt un vēlreiz mērīt! Nebrīnieties, ja pirmā lieta, ko sarunas vai tikšanās laikā mēs jautāsim: “Vai un kā jūs šobrīd mērāt mājaslapas atdevi?” Mūsuprāt, Google Analytics ir fantastisks rīks (turklāt - bezmaksas), kas pieredzējušiem speciālistiem ļauj datus pārvērst noderīgā informācijā.

Uzzini vairāk

Conversions

Jebkura reklāmas kampaņa bez mērķa ir nevērtīga. Sen pagājis laiks, kad nevarēja skaidri noteikti, kura puse no reklāmā investētajiem līdzekļiem ir nesusi atdevi. Pirms mēs ķeramies klāt pie kampaņu veidošanas, kopīgi saprotam, kā varēsim noteikt izmērāmos biznesa mērķus.

Uzzini vairāk

Google E-commerce

Ja jums pieder uzņēmums, kura galvenais fokuss ir online pārdošana, nav divu domu - Google E-commerce ir must have. Mazajā kodiņā slēpjas milzu spēks - jums būs iespēja izsekot pirkumam līdz pašam sākumam un novirzīt līdzekļus tiem avotiem, kas rada vislabāko peļņu.

Uzzini vairāk

SEO

SEO vairs nav tikai SEO. Sen garām laiki, kad ienākošo linku skaits vai atslēgvārds visos meta tagos spēlējā būtisku lomu. SEO ir digitālā mārketinga rīku un stratēģiju kopums, kur nozīme ir ikvienai detaļai. Un mūsu pārliecība - kvalitatīvs saturs ir karalis!

Uzzini vairāk

Landing Pages

Brīžos, kad mājaslapas apmeklējumi jāpārvērš pirkumos vai pieteikumos, piezemēšanās lapa spēlē būtisku lomu. Vidējais apmeklējuma ilgums no meklēšanas tīkliem ir 10 sekundes. Šajā īsajā laikā mājaslapai jāspēj ieintriģēt apmeklētājs, lai apmeklējums būtu ilgāks un ideālā gadījumā pārvērstos pirkumā.

Uzzini vairāk

Sociālo mediju mārketings

Mēs bieži atkārtojam uzņēmumiem - esiet tur, kur ir jūsu klienti. Būs sociālam internetā - tā vairs nav greznība vai lieta, ko var atļauties darīt tikai lielākie uzņēmumi vai zīmoli. Tā ir daļa no uzņēmuma dzīves, kuru šodien vairs nevar atlikt uz kādu vēlāku laiku.

Uzzini vairāk

Google+

98% patērētāju internetā meklē informāciju par vietējiem uzņēmumiem. Google+ lapa ir jūsu uzņēmuma identitāte Google, ko viegli saslēgt kopā ar citiem Google produktiem - karti, AdWords reklāmām utt. Novērtējiet iespējas, ko paver Google+ lapa jūsu uzņēmumam!

Uzzini vairāk

Apmācības

Iespējams, jūsu uzņēmumā strādā labākie no labākajiem mārketinga speciālistiem un jūs vēlaties digitālā mārketinga veidošanu uzticēt viņiem. Lieliski! Mēs, savukārt, esam gatavi sniegt vērtīgas zināšanas un apmācīt jūsu darbiniekus, lai viņi spētu sasniegt vislabākos rezultātus.

Uzzini vairāk

Apmācības sociālo mediju mārketingā

Kā palielināt pārdošanas apjomus un piesaistīt jaunus klientus ar stratēģiskas Facebook reklāmas sistēmas palīdzību. Iemācies veidot pārdotspējīgu saturu, ieviest konversiju uzskaiti un samazināt reklāmas izmaksas, optimizējot kampaņas.

Uzzini vairāk

Gmail Sponsored Promotions

Tradicionālais e-pastu mārketings spēj veiksmīgi uzrunāt līdz pat 30% no tā saņēmējiem. Savukārt Google e-pastu reklāmas veids Gmail Sponsored Promotions sniedz vēl nebijušas iespējas atlasīt pašu iekārojamāko mērķauditoriju - lietotājus, kuri jau aktīvi interesējas par Jūsu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem, ļaujot Jums sasniegt pareizos cilvēkus īstajā brīdī.

Uzzini vairāk

E-pastu mārketings

E-pastu mārketings - ikdienas komunikācijai vai daļai no mārketinga stratēģijas. E-pasts joprojām ir sava veida digitālā pase, bez kuras interneta vidē reti kas iespējams, tāpēc e-pastu mārketings joprojām ir būtisks komunikācijas kanāls, jo tehniskās iespējas nebeidzami attīstās.

Uzzini vairāk

LinkedIn

Uzrunā savus esošos un potenciālos biznesa partnerus ietekmīgākajā biznesa sociālajā medijā - LinkedIn! Tā lietotājus raksturo augsts izglītības līmenis un interese par personīgo izaugsmi - iedvesmo viņus ar stāstu par savu uzņēmumu!

Uzzini vairāk

Sākam?

Tev ir projekts, kuram noderētu digitālās ķīmijas pieskāriens? Pastāsti par to un piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakies konsultācijai