Biznesa risinājumu un kontaktu gadatirgus EXPO BIZNESAM 2016

Biznesa risinājumu un kontaktu gadatirgus EXPO BIZNESAM 2016

Annija Graustiņa 20.10.2016

27.oktobrī jau ceturto gadu pēc kārtas notiks uzņēmumu zinību diena EXPO BIZNESAM, kas ir lielākais biznesa risinājumu un kontaktu gadatirgus Latvijā.
Notikums pulcē vairāk kā 1500 uzņēmumu un organizāciju vadītājus un vadošos speciālistus no visas Latvijas, lai iepazītos ar inovatīviem biznesa vadības risinājumiem, kā arī veidotu lietišķus sadarbības kontaktus starp organizācijām.
Šogad mums ir īpašs prieks būt EXPO BIZNESAM 2016 ģenerālsponsoriem, kā arī piedalīties dažādās pasākuma aktivitātēs kā nozares ekspertiem.

Aicinām apmeklēt ekspertu darbnīcas un tikties ar Digital Marketing Group sociālo mediju eksperti Anniju Graustiņu, kas sniegs noderīgus padomus par biznesa mērķu pareizu nospraušanu un sasniegšanu ar sociālo mediju mārketinga palīdzību un precīzas digitālā mārketinga rezultātu mērīšanas nozīmi.
Kā arī tikties ar SMS un e-pastu mārketinga speciālistu Jāni Karānu, kurš stāstīs par SMS mārketinga jaunākajām tendencēm un risinājumiem, īpaši attiecībā uz šķietami vecmodīgās īsziņas lomu viedtālruņu laikmetā.

Noteikti iesakām nepalaist garām Digital Marketing Group vadītājas Martas Elstes vadīto semināru “20 praktiski padomi zīmola virzībai digitālajā vidē”, kurā varēs uzzināt par tādiem efektīviem digitālā mārketinga instrumentiem kā reklāma Google tīklā, sociālo mediju mārketings, satura mārketings, mājas lapa, e-pastu un SMS mārketings un to izmantošanu sava biznesa labā, kā arī par jaunākajām tendencēm digitālā mārketinga nozarē.

Aicinām arī jau iepriekš pieteikties idividuālai mūsu ekspertu konsultācijai Digital Marketing Group stendā. Jums būs iespēja izstāstīt sava uzņēmuma vajadzības mārketingā, uzdot jautājumus un saņemt ieteikumus – kādus mārketinga instrumentus izmantot izvirzīto mērķu sasniegšanai.

Uz tikšanos EXPO BIZNESAM 2016!

 

Kad? 2016. gada 27. oktobrī, Plkst. 9:00 – 17:00

Kur? Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes 55, Rīga

Sākam?

Tev ir projekts, kuram noderētu digitālās ķīmijas pieskāriens? Pastāsti par to un piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakies konsultācijai