Google AdWords Search

Meklēšanas paradumi ir mainījušies un mainījies ir arī jūsu pircējs! Klienti ir kļuvuši mobili, izvēlīgi un prasīgi – tas viss ir jāņem vērā, lai noķertu viņus un piesaistītu ar savu produktu vai pakalpojumu.

Mēs vēlamies būt jūsu partneri, nevis uzņēmums, kas piegādā noteikti klikšķu skaitu un garantē pirmo reklāmas pozīciju mūžīgi mūžos. Pilnvērtīga izpratne par jūsu uzņēmuma darbības sfēru, konkurences izpēte un reklāmas kampaņu mērķu noteikšana ir neatņemamas mūsu darba sastāvdaļas, lai uzmiksētu ideālo reklāmas iespēju formulu.

Kāpēc izvēlēties tieši mūs? Mūsu speciālisti diendienā veido dažādas sarežģītības Google AdWords kampaņas, apgūst jaunas AdWords iespējas, tiklīdz tādas parādījušās, un pats galvenais – strādā ar maksimālu ieinteresētību un atdevi, lai reklāmā investētie līdzekļi atmaksātos vairākkārtīgi.
Rūpīgs darbs pie kampaņas izveidošanas, rezultātu mērīšana un kampaņas uzlabošana ir tas, kas raksturo mūsu pieeju. Dažādu Google reklāmas iespēju izmantošana, miksēšana un datu analīze ir tas, ko mēs pārzinām, elpojam un dzīvojam!

Sākam?

Tev ir projekts, kuram noderētu digitālās ķīmijas pieskāriens? Pastāsti par to un piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakies konsultācijai