Apmācības

Mēs patiešām mīlam to, ko mēs darām un uzskatām – jo vairāk zinošu un pieredzējuši speciālistu strādās uzņēmumos, jo labāk.

Ik dienas jauni un jauni uzņēmumi uzsāk digitālā mārketinga kampaņas – gan Google AdWords, gan Facebook un citur. Nereti uzņēmumi izvēlas kampaņas veidot uzņēmuma iekšienē, algojot savu mārketinga speciālistu, kas veido Google AdWords kampaņas un analizē Google Analytics datus. Konkurencei pieaugot, bieži pieaug arī maksa par klikšķi, un, lai kļūtu pavisam jautri – Google nemitīgi pilnveido reklamēšanas platformu, piedāvājot arvien jaunas un jaunas iespējas, veicot izmaiņas esošajas lietās utt. Ja uzņēmuma mārketinga speciālists ikdienā noslogots arī ar citiem pienākumiem, ir lietas, ko var viegli palaist garām un uzņēmuma reklāmas kampaņa vairs nestrādā tik efektīvi, kā pirms pus gada.

Tātad – ja domājat, ka jūsu kampaņas varētu performēt labāk, iespējams tā arī ir. Bet – bez panikas. Esam gatavi doties pie jums un apmācīt uzņēmuma darbiniekus darbam ar Google AdWords un Analytics. Mūsu komandas vadītāja Marta Elste ir saņēmusi atzinību no Google, kļūstot par Google AdWords treneri, kas apliecina viņas ziņāšanas un dod iespēju apmācīt citu aģentūru darbiniekus.

Esam gatavi dalīties ar jums pieredzē un zināšanās, lai parādītu, kā efektīvāk veidot reklāmas kampaņas, kādas ir iespējas, nosacījumi un labākā prakse. Piedāvājam tieši jūsu uzņēmumam individuāli pielāgotas apmacību programmas gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem mārketinga speciālistiem.

Sākam?

Tev ir projekts, kuram noderētu digitālās ķīmijas pieskāriens? Pastāsti par to un piesakies bezmaksas konsultācijai!

Piesakies konsultācijai